Jeśli nie wiesz, od jakiego produktu zacząć, napisz do mnie, a postaram Ci się pomóc!

FAQ

Zakupione materiały znajdziesz na swoim koncie na stronie www.cosmalogica.pl, wystarczy, że przy logowaniu wpiszesz swój login i hasło, które podałeś przy zakupie produktów z mojej strony. Po wejściu na swoje konto, przejdź do zakładki „DO POBRANIA„, kliknij w nazwę produktu i zostaniesz przekierowany do wszelkich materiałów. Miłego oglądania! 🙂

Dostęp do wszelkich produktów: webinarów, szkoleń oraz ebooków jest nieograniczony czasowo, w każdym momencie możesz do nich wrócić.

Odbywają się one online, część z nich w opisie ma datę wydarzenia, wtedy kilka dni przed wydarzeniem otrzymasz maila informacyjnego z linkiem do spotkania na platformie Clickmeeting. Jeśli w opisie produktu nie ma podanej daty, to oznacza to, że webinar się już odbył a Ty otrzymasz nagranie z tego wydarzenia oraz prezentację.

Po webinarze otrzymujesz certyfikat w formacie PDF. Od razu po zakupie, w mailu z realizacją zamówienia, w zakładce pobieranie znajdziesz link do wygenerowania imiennego certyfikatu

Po szkoleniu, otrzymasz certyfikat w formie papierowej, który jest wysyłany do 2 tygodni po zakupie szkolenia.

Minimalny czas trwania webinaru to 3h, maksymalny to 4,5h.

W ofercie posiadam szkolenia 3,  4 oraz 10 – częściowe, każde z części trwa minimum 3 godziny, czy całe szkolenie trwa minimum 9 godzin (przy 3 częściach, 12 godzin (przy 4 częściach) oraz 35 godzin (przy 10 częściach szkolenia).

Oczywiście, że tak! Jestem cały czas do Twojej dyspozycji, możesz skorzystać z drogi mailowej, bądź poprzez Instagram, znajdziesz mnie tutaj -> cosmalogica 

Tak, ma ona średnio od 50 do 100 slajdów.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, to napisz do mnie przez formularz kontaktowy lub poprzez Instagrama (@cosmalogica), a pomogę Ci. 🙂

Jak najbardziej, w każdym webinarze oraz szkoleniu zaczynamy od podstaw i stopniowo zwiększamy poziom zaawansowania, także materiały są dla każdego!

Tak, oczywiście, program szkolenia oraz czas jego trwania jest zawsze ustalany w pełni indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowany takim szkoleniem, napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy.

Tak, jak najbardziej, w każdym moim materiale nawiązują do mojego doświadczenia, praktyki, na każdym z nich również wspólnie rozwiązujemy liczne case study.

Szkolenia oraz webinary możesz odtworzyć na wybranym urządzeniu, nie ma co do tego żadnych ograniczeń.

Tak, przy wyborze płatności możesz wybrać płatność ratalną.